דרך זאב ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה, 49170, ישראל

פרטיות ותנאי שימוש באתר

כללי

מכללת אין-ליין בע”מ מתחייבים לשמור בבטחה כל מידע שיגיע למכללה ע”י הגולשים באתר ודרך מערכת יצירת הקשר ואו באמצעות משלוח דואר אלקטרוני למכללה וכי במידה ויוחלט לעשות שימוש במידע ובפרטי הגולשים באתר אנו נדאג לפרסם את המידע ללא פרטים מזהים. מכללת אין-ליין שומרת לעצמה את הזכות להשתמש בפרטי המידע שיועברו על ידי הגולשים לצורך ניתוח סטטיסטי ומעקב. 

מכללת אין-ליין אינה מוכרת או משכירה לכל גורם צד ג’ את פרטי ההתקשרות וכתובות הדואר אלקטרוני של הגולשים המבקרים באתר ומעוניינים לקבל מידע אודות הקורסים וההכשרות המקצועיות במכללת אין-ליין.

הגולשים המבקרים באתר מכללת אין-ליין מתחייבים כי המידע והפרטים המסופקים למכללת אין-ליין הנם חוקיים ואמינים עפ”י כל דין. הגולשים באתר מתחייבים לא להפיץ כל מידע ו/או דואר זבל המוגדר כספאם. כל אחריות הנובעת ממסירת פרטי הגולשים באתר האינטרנט למכללת אין-ליין הנה באחריות הגולשים. 

לגולשים באתר מכללת אין-ליין המספקים ומעבירים מידע ופרטים למכללת אין-ליין לא תהיה עילת תביעה משפטית ו/או כל בקשה ו/או כל טענה ודרישה כלפי מכללת אין-ליין. 

מכללת אין-ליין לא תהיה אחראית כנגד טעויות הקלדה של הגולשים באתר המכללה.

מכללת אין-ליין שומרת לעצמה את הזכות להקים מערכת דיוור אלקטרוני והפצת ניוזלטר לגולשים המעוניינים לקבל מידע אודות: מבצעים, הכרזות, חדשות של החברה ועוד, אלא אם הגולשים יודיעו למכללת אין-ליין כי אינם מעוניינים להשתתף ברשימות התפוצה. 

לבירורים ופרטים נוספים ניתן לפנות באמצעות הטלפון למכללת אין-ליין : 1-800-22-66-48 או באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת מייל info@inline.co.il 

כתובת למשלוח דואר למכללת אין-ליין : ת.ד. 7039 פתח תקווה מיקוד 49170

תנאי שימוש באתר

רשאי לבצע פעולה באתר כל אדם או גולש המעוניין לקבל מידע אודות הקורסים המקצועיים וההכשרות הנלמדים על ידי מכללת אין-ליין בע”מ.

עם כניסתך לאתר הנך מצהיר/ה שאת/ה מקבל/ת על עצמך את תקנון המדיניות ואת תנאי השימוש באתר. 

המידע המובא לגולשים באתר האינטרנט של מכללת אין-ליין נועדו לספק מידע אינפורמטיבי כללי והם אינם בגדר המלצה ואו יעוץ.

מכללת אין-ליין לא תהיה אחראית על רמת השרידות של האתר וזמינותו לגולשים, אין אנו מתחייבים כי בזמן הגלישה באתר לא ייתכנו הפרעות, הפסקות או נפילת האתר.

מכללת אין-ליין שומרת לזכותה את האפשרות לבצע שינויים באתר המכללה, במבנה הקורסים המוצעים ובתכני הטקסט והמידע וכן במבצעים שונים שייתכנו באתר מעת לעת. מכללת אין-ליין ללימודי קורסים והכשרה מקצועית שומרת לעצמה את הזכות להסיר מידע מהאתר, לשנות את תכני האתר, לערוך את הטקסט הקיים באתר, לתקן לשדרג ואו למחוק פרטים, פרסומות, מבצעים וקבצי מידע באתר וכן להוסיף סעיפים נוספים בתקנון המדיניות הנ"ל של החברה ללא כל הודעה מוקדמת וללא צורך ביידוע הגולשים באתר וזאת עפ"י שיקול דעתה של החברה.

וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה

פתח צ'אט
מעוניינים בפרטים נוספים?
היי כאן צוות המכללה!
נשמח לעזור בכל שאלה.