דרך זאב ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה, 49170, ישראל

מעל 30 שנות מצוינות בהכשרה מקצועית טכנולוגית
והכשרת אקדמאים לקורסי ERP | לימודי פריוריטי

אודותינו

מכללת אין-ליין, המכללה הטכנולוגית הוותיקה והמתקדמת בישראל, נוסדה בשנת 1987 במטרה לתת מענה לצורך הולך ומתגבר בלימודי תעודה מקצועיים, איכותיים וממוקדי מטרה, בתחומי לימוד המאפשרים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה בישראל. מתוך ראיה מפוקחת את המגמות המשתנות במשק הישראלי במסחר ובתעשייה. מכללת אין-ליין מתמקדת בתחומים הטכניים המשגשגים והנכונים ביותר למשק הישראלי. בכך היא מאפשרת לבוגריה ותלמידיה להיות תמיד הבחירה הראשונה של המעסיקים. שילוב אידיאלי של לימודי תיאוריה ופרקטיקה מעשית מכין את התלמידים במדויק לעבודה שיבצעו בפועל, וכך ידם תמיד על העליונה. רוצה גם אתה להבטיח את עתידך המקצועי? בוא ללמוד מקצוע מעשי ומרתק במכללת אין-ליין ולהפוך למקצוען אמיתי !

כשהבסיס טוב - הכל טוב

במכללת אין-ליין מאמינים בבסיס איכותי ומושקע, שמאפשר לך להמריא לגבהים מקצועיים שתמיד חלמת עליהם. הקורס הנכון, בתנאים הנכונים, במקום הנכון – יכול לשנות את חייך.

צוות הוראה מעולה

מורה טוב הוא מורה לחיים, ובמכללת אין-ליין בוחרים את המורים בקפידה יתרה. מעבר לכישורי הוראה בלתי מעורערים, המורים שלנו מגיעים מהשטח - כל אחד מהם מגיע עם ניסיון מעשי רחב יריעה בתחומו, ואצבע על הדופק לכל המגמות והחידושים, הן בשיטות וכלי העבודה, והן במוצרים חדשים, פיתוחים טכנולוגיים ותקנים בעבודה ובבטיחות.

במכללת אין-ליין תמצא כיתות לימוד נוחות, מרווחות וממוזגות, המאפשרות לך להתרכז במה שחשוב באמת - החומר הנלמד. מעבר לכיתות התיאוריה מציעה המכללה מעבדות מקצועיות לכל תחום לימוד. כל מעבדה מצוידת בכלי עבודה מהשטח, מוצרים מכל קטגוריה קיימת המתאימים לתחום הנלמד, בפירוק, הרכבה, תיקון והתקנה.

חומרי לימוד מקוריים

על חומרי הלימוד שמספקת המכללה לתלמידיה אמונים מיטב המוחות המקצועיים בישראל. החל מספרי תיאוריה ייחודיים לכל תחום, המפוקחים ומבוקרים בקפידה על ידי הסגל המקצועי במכללה - חלקם אף נערכים ומודפסים במכללה עצמה, וכלה בדפי עבודה והסבר מקוריים, שפע של דפי תרגול, ותרשימי חלל וזרימה מורכבים הנכתבים בידי סגל ההוראה עצמו.

חומרי לימוד מקוריים

על חומרי הלימוד שמספקת המכללה לתלמידיה אמונים מיטב המוחות המקצועיים בישראל. החל מספרי תיאוריה ייחודיים לכל תחום, המפוקחים ומבוקרים בקפידה על ידי הסגל המקצועי במכללה - חלקם אף נערכים ומודפסים במכללה עצמה, וכלה בדפי עבודה והסבר מקוריים, שפע של דפי תרגול, ותרשימי חלל וזרימה מורכבים הנכתבים בידי סגל ההוראה עצמו.

חושבים עליך בראש ובראשונה

אנחנו במכללת אין-ליין רואים בכם תלמידינו ובוגרינו – חלק מאתנו. אתם הנציגים האמתיים שלנו מחוץ לגבולות המכללה, במהלך לימודיהם ובמיוחד לאחריהם. לכן אנו תמיד כאן בשבילכם !

מיקום אידיאלי

מכללת אין-ליין ממוקמת בסמוך לאחד מהצמתים המוכרים והנגישים ביותר במרכז - צומת גהה. שפע חניה בחינם סביב המכללה וגישה נוחה ביותר בתחבורה ציבורית מביאים אל המכללה תלמידים מכל קצות הארץ.

גמישות מרבית

על מנת לסייע לכם לשמור על שגרת חייכם ויומכם במסגרת הלימודים, ואפשרות להחזקה במשרה הנוכחית - מסלולי הלימוד במכללה מתמקדים על שעות הערב - לאחר סיום העבודה, או ימי שישי !

תנאים מצוינים

מעבר לאסתטיקה, מיזוג ונוחות בכיתות הלימוד ובשטח המכללה, לשירות התלמידים עומדות שתי קפיטריות בהן ניתן להצטייד ללא תשלום בשתייה קרה וחמה בין שיעור לשיעור. בסמוך למכללה ממוקם קיוסק מאובזר ומצויד.

תמיד איתך

סיימת את לימודיך ואתה זקוק להנפקת אישורים ומסמכים או סתם לחזור על החומר? פעם תלמיד באין-ליין, תמיד תלמיד באין-ליין. צור קשר עם מזכירות המכללה ונשמח לסייע בכל דרך, בכל עת.

כשלומדים נכון - עובדים נכון

לימודי המקצוע במכללת אין-ליין, מטרתם היא רכישת מקצוע שיאפשר לכם להשתלב עימו בשוק העבודה בישראל, או להקים עסק משלכם. אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך.

סדנאות העשרה והסמכות חיוניות

במסגרת לימודיכם תחשפו לשיטות עבודה שונות בסיורים מודרכים בחברות ומפעלים, תקבלו הסמכות ייחודיות הקשורות לתחום לימודיכם - בין אם הסמכה כללית כדוגמת עבודה בגובה ובין אם הסמכות לתחומכם, פרי שיתופי פעולה שעורכת המכללה עם החברות המובילות בשוק, ותעברו סדנאות מקצועיות למציאת עבודה, שיפור כישורי התקשורת והניהול ופתיחת עסק עצמאי!

סיוע במציאת עבודה

במכללת אין-ליין פועלת מחלקת השמה, המקושרת עם מיטב החברות המובילות במשק הישראלי, בכל התחומים הנלמדים במכללה. המחלקה מסייעת לחברות אלו להעסיק את העובדים המקצועיים הטובים בארץ - אתכם, תלמידינו ובוגרינו ! לאחר 3-4 חודשי לימוד (בהתאם לקורס בו בחרת) או בתום לימודיך, נוכל להתחיל לסייע לך להשתלב בעבודה במקצוע שבחרת.

סיוע בפתיחת עסק

אם החלום שלך הוא לפתוח עסק עצמאי, סגל המכללה גאה לסייע לך להגשים אותו. מקישורים לספקי הציוד והחומרים המובילים בארץ, דרך הנחיות, ליווי ותמיכה בהקמת העסק והעמדתו על הרגליים, ייעוץ לדרכי פרסום ושיווק ועד שיתופי פעולה עם הגופים והקרנות המובילים בארץ לתכנון ובניית עסקים קטנים - אנחנו איתך, לאורך כל הדרך.

אלפי בוגרים אינם טועים!

בוגרי הקורסים של מכללת אין-ליין השתלבו בהצלחה רבה בשוק העבודה והם מועסקים ע”י מיטב החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי כמו תדיראן, אל על, בזק בינלאומי, רשות שדות התעופה, חברות הכבלים, הטלוויזיה החינוכית, משרד הביטחון, צה”ל ועוד.

עכשיו, נותר לך לבחור באיזה קורס אתה מעוניין להשתלב ו... קדימה להצלחה !

קבלו הכוונה מקצועית מיועץ

חייג עכשיו 4588✱ או צור קשר

וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה

פתח צ'אט
מעוניינים בפרטים נוספים?
היי כאן צוות המכללה!
נשמח לעזור בכל שאלה.