דרך זאב ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה, 49170, ישראל

מאמרים

מאמרים מקצועיים

כמה מרוויח טכנאי מחשבים?
07/09/23
טכנאי מחשבים הוא מקצוע מבוקש מאוד בשוק העבודה, מכיוון שהביקוש לאנשי מקצוע בתחום זה הוא גבוה מאוד. הסיבה לכך היא שהשימוש במחשבים הולך וגובר, והעולם הדיגיטלי הופך מורכב יותר.
שכר בתחום מיגון ואבטחה
07/09/23
תחום המיגון ואבטחה הוא תחום מבוקש ומתגמל, והביקוש לאנשי מקצוע בתחום זה הולך וגובר. אחד הגורמים הבולטים לכך הוא העלייה בפשיעה והצורך הגובר בהגנה על הרכוש והאנשים.
תעודת מיגון ואבטחה -פתיחת דלתות
07/09/23
תעודת מיגון ואבטחה היא תעודת הסמכה מקצועית, המעניקה לאנשי מקצוע בתחום המיגון והאבטחה את הכישורים והידע הדרושים כדי לעבוד בתחום זה. התעודה מוענקת לאחר השלמת קורס מיגון ואבטחה מוכר.
האם כדאי ללמוד טכנאי מיזוג אוויר?
07/09/23
טכנאי מיזוג אוויר אחראים על התקנה, תחזוקה ותיקון מערכות מיזוג אוויר. הם עובדים בבתים, משרדים, מפעלים ובכל מקום אחר שבו יש מערכת מיזוג אוויר.
כמה מרוויח טכנאי מזגנים
07/09/23
טכנאי מזגנים בישראל הם בעלי מקצוע חשובים שצריכים כדי לשמור על מערכות מיזוג האוויר שלנו במצב תקין. הם אחראים להתקנה, שירות ותיקון מערכות מיזוג אוויר, כמו גם טיפול במערכות קירור ומיזוג מים.
האם כדאי ללמוד קורס מנעולנות?
07/09/23
התשובה לשאלה האם כדאי ללמוד קורס מנעולנות תלויה בצרכים וברצונות האישיים שלכם. אם אתם מעוניינים בעבודה מעניינת ומאתגרת, עם שכר טוב, אז לימודי מנעולנות יכולה להיות קריירה מצוינת עבורכם.
כמה מרוויח מנעולן בחודש?
07/09/23
כמה מרוויח מנעולן בחודש? התשובה לשאלה כמה מרוויח מנעולן תלויה באופי הפעילות שלו, שכיר או עצמאי. הנה סקירה על הרווחים של מנעולן כשכיר או כעצמאי:
טכנאי סלולר מחיר מול תועלת
07/09/23
בעקבות הצמיחה המואצת בתחום בשנים האחרונות, הצפויה להימשך עקב הריבוי באוכלוסייה, וכמות המשתמשים העצומה במכשירים ניידים, בוגר קורס טכנאי סלולר הופך למבוקש מאד בשוק העבודה, עם אפשרויות תעסוקה נפלאות.
מה לומדים בקורס טכנאי סלולר?
07/09/23
בשל השימוש הרב בטלפונים סלולריים בישראל, קיים ביקוש גבוה לטכנאי סלולר. הטכנאים אחראים לתיקון וטיפול במכשירים סלולריים, והם נדרשים לידע מקצועי רב בתחום. הביקוש לטכנאי סלולר צפוי להמשיך ולעלות בשנים הקרובות, ככל שהשימוש בטלפונים סלולריים ימשיך לגדול.
קורס אינסטלציה
07/09/23
אינסטלציה היא מקצוע ותיק ורלוונטי מאוד לחיים המודרניים. אינסטלטורים אחראים לתכנון, התקנה, תחזוקה ותיקון של מערכות אינסטלציה - כגון מערכות מים וביוב, כלים סניטריים ועוד. הם עובדים במגוון מקומות, כגון בתים, משרדים, מפעלים ועוד.

וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה

פתח צ'אט
מעוניינים בפרטים נוספים?
היי כאן צוות המכללה!
נשמח לעזור בכל שאלה.