דרך זאב ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה, 49170, ישראל

מאמרים

מאמרים מקצועיים

תמ"ת על הזמן - הכרה בלימודיך מטעם המדינה
28/06/2018
קורס בפיקוח הוא קורס הנלמד במכללה או בית ספר פרטיים, אשר השקיעו משאבים נכבדים בכדי להפוך את הקורסים שהם מציעים לציבור לקורסים בפיקוח מדינת ישראל. מלבד היתרונות הבולטים בלמידת קורס בפיקוח, חשוב לציין כי הפיקדון לחייל המשוחרר, הניתן לכל המשרתים בשירות הצבאי, ניתן למימוש עבור לימודים בקורסים בפיקוח, מה שבהחלט מקל על מימון הלימודים למתחילים את דרכם המקצועית.
אלנוגי בעולם הדיגיטלי - להיות טכנאי סלולר ולהרוויח בגדול
15/06/2018
לא צריך להיות גאון מחשבים כדי להיכנס לתחום הסלולר בישראל - בעזרת ההכשרה הנכונה בקורס טכנאי סלולר, כל אחד יכול להיכנס לעולם הסלולר, להפוך למקצוען בתחום וליצור לעצמו הכנסה רווחית ראשית או נוספת. ובתחום הזה - אתם באמת יכולים לנסות את זה בבית.
חיים חדשים - ללמוד מקצוע לחיים
13/03/2018
כאשר אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לעשות, הגיע הזמן ללמוד כיצד להתפרנס מזה - הגיע הזמן ללמוד מקצוע לחיים
בשאיבה טובה - צמיחה בתחום האינסטלציה בישראל
04/03/2018
מה מביא לעליה המטאורית בתחום שגורם לאנשים ללכלך את הידיים יותר מכל מקצוע אחר?
לימודי תיקון סלולר - קורס מבוקש מאד בקרב חיילים משוחררים
29/11/2016
לימודי תיקון סלולר יאפשרו לכם לעסוק במקצוע מבוקש, שגם יספק לכם אפשרות לעסוק במקצוע מאתגר ולהשתכר כמו שצריך, וגם יפתח דלת לאפיקים נוספים.
קורס טכנאי סלולר - קצר, פרקטי וכדאי.
21/11/2016
אם גם אתם מחפשים לעסוק בתחום שתמיד יש בו עבודה, ושאפשר גם ליהנות ממנו וגם להרוויח לא מעט – קורס טכנאי סלולר הוא התשובה המושלמת עבורכם.
קורס טכנאי אייפון - מקצוע נדרש ומכניס
06/11/2016
אז אם יש לכם חוש טכני שאתם רוצים מקסם אותו ולהפוך אותו למקצוע ואם אתם רוצים לעבוד במה שאתם אוהבים באמת – קורס טכנאי אייפון הוא הבחירה המושלמת עבורכם.
לימודי תיקון אייפון – מקצוע מבוקש תוך 4 חודשים !
30/10/2016
לימודי תיקון אייפון הם היום תחום לימודים מאוד מבוקש. אחרי הכל, תיקון אייפון הוא היום אחד השירותים הנדרשים ביותר בישראל ובעולם, וזאת מכיוון שהאייפון הוא אחד המכשירים הסלולריים הפופולריים ביותר ומכיוון שכמו כל מכשיר אלקטרוני – גם הוא לפעמים מתקלקל.
תחום האינסטלציה - לא מה שחשבת !
26/02/2015
תחום האינסטלציה בישראל נמצא בעלייה מתמדת מידי שנה, והאינסטלטור הוא אחד מבעלי המקצוע המבוקשים והנדרשים ביותר. מה מושך אנשים לעבוד בתחום זה?
גילוי נאות - חידושים בתחום גלאי הפריצה
10/12/2014
מכללת אין-ליין מביאה אל תלמידיה את החידושים האחרונים בכל תחום לימוד במכללה. תלמידי קורס מיגון ואבטחה יכירו השנה מקרוב את מערכות חברת Paradox המובילות את תחום המיגון והאבטחה, אשר השיקה לאחרונה כוכב עולה בתחום הגילוי והפריצה!

וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה