חדשות המכללה

מאמרים מקצועיים

תמ"ת על הזמן - הכרה בלימודיך מטעם המדינה

28/06/2018

קורס בפיקוח הוא קורס הנלמד במכללה או בית ספר פרטיים, אשר השקיעו משאבים נכבדים בכדי להפוך את הקורסים שהם מציעים לציבור לקורסים בפיקוח מדינת ישראל. מלבד היתרונות הבולטים בלמידת קורס בפיקוח, חשוב לציין כי הפיקדון לחייל המשוחרר, הניתן לכל המשרתים בשירות הצבאי, ניתן למימוש עבור לימודים בקורסים בפיקוח, מה שבהחלט מקל על מימון הלימודים למתחילים את דרכם המקצועית.

אלנוגי בעולם הדיגיטלי - להיות טכנאי סלולר ולהרוויח בגדול

15/06/2018

לא צריך להיות גאון מחשבים כדי להיכנס לתחום הסלולר בישראל - בעזרת ההכשרה הנכונה בקורס טכנאי סלולר, כל אחד יכול להיכנס לעולם הסלולר, להפוך למקצוען בתחום וליצור לעצמו הכנסה רווחית ראשית או נוספת. ובתחום הזה - אתם באמת יכולים לנסות את זה בבית.

חיים חדשים - ללמוד מקצוע לחיים

13/03/2018

כאשר אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לעשות, הגיע הזמן ללמוד כיצד להתפרנס מזה - הגיע הזמן ללמוד מקצוע לחיים

בשאיבה טובה - צמיחה בתחום האינסטלציה בישראל

04/03/2018

מה מביא לעליה המטאורית בתחום שגורם לאנשים ללכלך את הידיים יותר מכל מקצוע אחר?

לימודי תיקון סלולר - קורס מבוקש מאד בקרב חיילים משוחררים

29/11/2016

לימודי תיקון סלולר יאפשרו לכם לעסוק במקצוע מבוקש, שגם יספק לכם אפשרות לעסוק במקצוע מאתגר ולהשתכר כמו שצריך, וגם יפתח דלת לאפיקים נוספים.

קורס טכנאי סלולר - קצר, פרקטי וכדאי.

21/11/2016

אם גם אתם מחפשים לעסוק בתחום שתמיד יש בו עבודה, ושאפשר גם ליהנות ממנו וגם להרוויח לא מעט – קורס טכנאי סלולר הוא התשובה המושלמת עבורכם.

קורס טכנאי אייפון - מקצוע נדרש ומכניס

06/11/2016

אז אם יש לכם חוש טכני שאתם רוצים מקסם אותו ולהפוך אותו למקצוע ואם אתם רוצים לעבוד במה שאתם אוהבים באמת – קורס טכנאי אייפון הוא הבחירה המושלמת עבורכם.

לימודי תיקון אייפון – מקצוע מבוקש תוך 4 חודשים !

30/10/2016

לימודי תיקון אייפון הם היום תחום לימודים מאוד מבוקש. אחרי הכל, תיקון אייפון הוא היום אחד השירותים הנדרשים ביותר בישראל ובעולם, וזאת מכיוון שהאייפון הוא אחד המכשירים הסלולריים הפופולריים ביותר ומכיוון שכמו כל מכשיר אלקטרוני – גם הוא לפעמים מתקלקל.

מה הסיבה לאחוזי השמה גבוהים של בוגרי אין ליין בקורס ניהול רשתות?

12/07/2012

בעוד שקורס ניהול רשתות צובר תאוצה במכללות רבות והופך לתחום פופולרי במיוחד, בוגרי קורס ניהול רשתות של מכללת אין ליין נהנים מאחוזי השמה מהגבוהים בשוק העבודה הישראלי ונהנים ממגוון רחב של אפשרויות העסקה, כבר בסיום הקורס.

חשמלאי, רוצה להגדיל את הכנסתך? לימודי חשמל

12/07/2012

חשמלאי מוכשר תמיד יהיה מצרך מבוקש, אך בעולם המודרני של היום אין די בסל הכישורים הממוצע, הכשרה מקצועית לחשמלאים במכללת אין-ליין מציע לך החשמלאי מסלול לימודי חשמל במגוון קורסים מקצועיים חדשים שיסיעו לך להגדיל את סל השירותים שתוכל להציע ללקוחותיך תוך 6 חודשים בלבד.

חייג עכשיו 1-700-700-629 או צור קשר! וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה

חייג עכשיו
1-700-700-629
או צור קשר!

וקבל הכוונה מקצועית

מיועץ לימודים מומחה

  • בוגרים מספרים בוידאו
  • בוגרים עובדים
  • חדשות המכללה
  • מאמרים
  • מכתבי תודה
צור קשר לשיחה עם נציג